קורסים חדשים  - השתלמות והעשרה

 

 

קורס פלייבק למתחילים -  נעדכן תאריך פתיחה בקרוב!

קורס של 10/12/20 מפגשים - במהלך הקורס נכיר את השפה התיאטרלית, הכלים והתהליך היצירתי והדינאמי של תיאטרון פלייבק בהקשרים אומנותיים חברתיים וטיפוליים. נספר סיפורים מחיינו, נלמד להפוך אותם להתרחשות תיאטרלית, נפתח משאבים של דמיון ואינטואיציה יצירתית ונרכוש מיומנויות של משחק, עבודת צוות ועקרונות המופע של תיאטרון פלייבק. 

 

קורס פלייבק מתקדמים - נעדכן תאריך פתיחה בקרוב! 

לבעלי ניסיון ולמעוניינים בהעשרה ולימוד היסודות הקלסיים של תיאטרון פלייבק, תהליך, שיטה ורציונל!

 

אינטנסיב קורס מנחים  - ייפתח לפי דרישה,
למנחים בראשית דרכם / שחקני פלייבק המעוניינים לפתח כלים ומיומנויות הנחיה, העשרה ורענון למנחים ותיקים. במהלך הקורס נתמקד 'בארגז הכלים' ועקרונות ההנחיה של המנחה בתיאטרון פלייבק, עם דגש על הנושאים הבאים: טכניקות פתיחה וסיום, סגנון ושפה / הראיון עם המספר - מה ואיך שואלים / הדרכת שחקנים והתאמת הפורמט לסיפור / התמודדות עם מצבים מאתגרים / הנחיה ברוח הפלייבק, אתיקה וגבולות / הובלה ואיזון המופע על ציר תיאטרון ואירוע חברתי / התאמת מופע לקהלי יעד שונים. 

 

קורס פלייבק בגישה טיפולית. לבוגרים ו/או בעלי ניסיון בפלייבק. פרטים בהמשך.

כלים ליישום בעבודה טיפולית למטפלים בדרמה ופסיכודרמה ושילוב אומנויות. גם לסטודנטים. במהלך הקורס נתמקד בהכרה והבנת השיטה לעבודה בהקשרים טיפוליים. נלמד תוך התנסות והעמקה של המרכיבים התיאטרליים והדרמטיים בהם טמונה החוויה הטיפולית. נלמד לאבחן ולשכלל את המרכיבים של השיטה, המאפשרים קידום תהליכים של שינוי וריפוי. מיועד לבעלי ידע בסיסי או ניסיון קודם בפלייבק.

 

סדנאות אומן / סופרוויז'ן עם אביבה אפל לקבוצות פלייבק בתאום אישי והזמנה מראש.

 

ההתנסות בלימוד 'תיאטרון פלייבק' - מעשירה ומפתחת את היחיד והקבוצה. הכלים הנרכשים ניתנים ליישום בעבודה במגזר הטיפולי, חינוכי וארגוני. התוכנית מתאימה לכל המעוניין בתחום להעשרה אישית או הכשרה מקצועית. 

 

לקבלת פרטים נוספים, סילבוס ולהרשמה, נא לפנות אל אורית - 077-3331151

 

תיאטרון פלייבק - משחק מהחיים

טלפון: 077-3331151

שלח

פנייתכם התקבלה,

נחזור אליכם בהקדם,

תודה!

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

'משחק מהחיים' תיאטרון פלייבק הראשון בישראל מאז 1991, בניהולה של אביבה אפל וצוות השחקנים המקורי ואחרים, שהצטרפו במהלך השנים!

 

למידע והזמנת מופעים וסדנאות 077-3331151 / 054-4287449