מה אומרים עלינו מנהלי הדרכה ושרות באירגונים

  

צביקה איינזשטט סמנכ"ל שירות לקוחות בחברת אורקל: "ביחד עם תיאטרון פלייבק – משחק מהחיים בנינו סדנה בה עלו סיטואציות מהתנהלות תוך ארגונית ומול לקוחות. העוצמה של פלייבק אפשרה להתייחס לא רק למצבים של כשלון ארגוני, אלא גם לניתוח מצבים של הצלחה. זה תרם הרבה למוטיבציה של העובדים".

 

אבי דאול, מנהל הדרכה בבנק לאומי: "באחת הסדנאות שלנו עם פלייבק עלתה התלבטות, כשעובד הביא דוגמה להתמודדות עם לקוח גדול וחשוב...  במשחק על הבמה עשו משהו מדהים...  זה שחרר הרבה לחצים והעביר לעובד מסר חשוב ".

 

יאירה אונגר, מנהלת משאבי אנוש בקבוצת קידום: "החלטנו לשלב את תיאטרון פלייבק - משחק מהחיים בסדנאות פיתוח המנהלים...  ביקשנו לשמוע סיפורים מהעבודה ועלו מהעובדים דברים מאוד מעניינים ומאוד מהותיים, ברמת הארגון וברמת הפרט. ההקצנה על הבמה היא זו שמעניינת, נותנת זווית נוספת ומכניסה לפרופורציה".

 

ד"ר שושי גולדברג, מנהלת בי"ס לסיעוד וולפסון ומעוף: " אני מנהלת כבר מספר שנים סדנאות פיתוח מנהלים עם תיאטרון פלייבק – משחק מהחיים. זו קבוצת שחקנים מדהימה, שמשכילה באופן יוצא דופן לשקף את הקונפליקטים ורחשי ליבם של הצופים, להמחיז את הסיפור בצורה אותנטית ולתת כלים לפתרון קונפליקטים וסיטואציות מהיום יום".

* * *

לאביבה אפל, נורית וצוות התיאטרון,

ברצוני להודות לכולכם על אירוע מקצועי ברמה גבוהה ביותר ש"הרמתם" היום בחטיבת מערכות טילים וחלל של התעשייה האווירית במסגרת כנס האיכות.

אני חייב לציין, כי מספר לילות לא הצלחתי לעצום עין וחששתי שמא לא כולם ירגישו בנוח וישתפו פעולה.

וכגודל החששות, כך גודל ההצלחה, סחפתם את כולם ברגישות ובנחישות בהן הובלתם את האירוע. אפילו הציניקנים הגדולים ביותר לא נשארו אדישים למסרים שהומחזו על ידיכם. גם שיתוף הפעולה של האנשים היה מעל למצופה.

 

על הכל תבואו על הברכה, יישר כוח.             

שגיא גפני

ר' מינהל ניהול האיכות

חטיבת מערכות טילים וחלל

התעשייה האווירית בע"מ

* * *

 

אורית,

מבקשת לנצל במה זו בכדי להודות לך ולצוות השחקנים על שיתוף הפעולה עימנו, בכנס המנהלים שקיימנו השבוע.

יצרנו עמכם קשר בהתראה קצרה אך בכל זאת העמדת לרשותנו צוות שחקנים נהדר, שענה על מטרותינו והעביר בצורה נפלאה את המסרים אשר אליהם כיוונו.

אנא, מסרי בשמי תודה לשחקנים על שיתוף הפעולה, בתקווה להתקשרויות מוצלחות בהמשך הדרך!                                                                      

תאיר כהנא                                                            

חברת אומריקס

* * * 

 

 

תיאטרון פלייבק - משחק מהחיים

טלפון: 077-3331151

שלח

פנייתכם התקבלה,

נחזור אליכם בהקדם,

תודה!

דוא"ל:

שדה חובה

שם:

שדה חובה

כתוב הודעה:

'משחק מהחיים' תיאטרון פלייבק הראשון בישראל מאז 1991, בניהולה של אביבה אפל וצוות השחקנים המקורי ואחרים, שהצטרפו במהלך השנים!

 

למידע והזמנת מופעים וסדנאות 077-3331151 / 054-4287449